Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив акафіст до преподобного Антонія Печерського, начальника київського чернецтва, засновника Свято-Успенського Києво-Печерського монастиря

6684-123 липня, у День ушанування преподобного Антонія Печерського (бл. 982, Любеч, Чернігівщина, Русь-Україна – 10.07.1073, Київ, Русь-Україна), святого Вселенської Православної Церкви, засновника Печерського монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в Києві (на сьогодні Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври), начальника київського чернецтва, в архієрейській резиденції в Ужгороді, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив акафіст до угодника Божого.

У молитві владика Віктор просив у святого молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним за нашу боголюбиву українську націю, Богом дану нам земну Вітчизну Україну, Українську Церкву, Українське військо та за дарування всім нам миру, щастя та благополуччя. За допомогу Божу в досягненні національної і духовної єдності серед українців, подоланні розділення серед українських християн та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Особливі молитовні прохання було виголошено за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами та за збереження життя всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених і мирних співвітчизників, які ціною власного життя боронять український народі від новітнього московського ординця.

Молитва до преподобного Антонія Печерського:

О добрий пастирю і наставнику, вічно згадуваний київського чернецтва начальнику, преподобний і богоносний отче наш Антонію! Ти вгорі на Небесах, а ми внизу на землі, віддалені від тебе не стільки місцем перебування, скільки гріховність своєю, та пам’ятаючи і сподіваючись на твою батьківську любов до людей, рідних тобі, припадаємо і молимося з надією і вірою: допоможи нам, грішним, через святі молитви твої до Отця нашого Небесного очиститися покаянням і бути достойними помилування і прощення від Господа і Сотворителя нашого. Умоли Його благість дарувати нам великі і багаті милості, міцний мир і благополуччя,  нелицемірне братолюбство і любов поміж людьми, достаток плодів земних і благочестя, і щоб ми не перетворили на зло добро, що дарується нам від щедроподательної правиці Його, але на славу імені Його святого і для нашого спасіння. Збережи, угоднику Божий, твоїм святим заступництвом усіх нас.

Охорони, чудотворцю святий, благосильними твоїми молитвами боголюбий народ наш український, Богом дану нам земну Вітчизну Україну і Українську Церкву неушкодженими від усякого зла і ворогів незваних. Осіни нас небесним твоїм благословенням і в скорботах, бідах і недугах наших  будь молитовно з нами, щоб через твоє молитовне заступництво отримали від Отця нашого Небесного утіху, визволення і зцілення, та радісно і подячно славили, хвалили і величали Господа, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський