У неділю післясвята Преображення Господнього, в храмі Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці в м. Тепліце, відслужили Божественну Літургію та освятили плоди

00120 серпня 2017 року, у 11-ту неділю після П'ятидесятниці та паслясвята Преображення Господнього, в храмі Духовної місії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Чеській Республіці в м. Тепліце відслужили Божественну Літургію.

Богослужіння очолив архімандрит Євген Фреімман у співслужінні протоієрея Івана Грубійа.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів - Всесвятійшого Варфоломія, Архієпископа Константинопольського – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство молилось за мир і благополуччя в Чеській Республіці та в Україні, а також за щастя та Божу допомогу для всіх українців, які проживають в діаспорі.

Під час Божественної Літургії, молитовно був присутній і Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, який цими днями перебуває на лікуванні в одному із медичних закладів Європи.

Після завершення Божественної Літургії Преосвященнійший владика Віктор відслужив молебень за мирі і благополуччя в Україні та Чеській Республіці, та за щасливе життя всіх українців в діаспорі. Від так було свячено кошики із плодами.

З вітальним і повчальним архіпастирським словом до прихожан храму звернувся владика Віктор, який зупинився на значенні в житті кожного християнина дотримуватись Заповідей Божих та виявляти любов до свої ближніх, як до самого себе.

Прес-служба Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ
в Чеській Республіці

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією