Карпатська єпархія УАПЦ взяли участь в ужгородській загальноміській ході до Дня Державного прапора України

 DSC0098У День Державного прапора України, 23 серпня, центром Ужгорода урочистою ходою пронесли 100-метровий прапор України у супроводі ансамблю барабанщиць поліції Донеччини.

Урочистості почалися із покладання квітів до памʼятника Тарасу Шевченку на площі Народній, а звідти хода вирушила до пам'ятника президенту Карпатської України Августину Волошину на набережній Незалежності. Після покладань квітів кілька сотень людей понесли величезний прапор до площі Театральної і сполучили два береги річки Уж через пішохідний міст.

У святковій ході взяли участь представники керівництва області та міста, правоохоронних структур, військовослужбовці, духовенство церков, діячі культури, викладачі і студенти вищих навчальних закладів, зокрема Карпатського університету імені Августина Волошина, Української богословської академії, Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу та Ужгородського богословського коледжу Карпатського університету, активісти національно-патріотичних громадських організацій, учителі та учнівська молодь, пластуни, гості та жителі міста.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви участь у заходах взяли канцлер консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста у супроводі архімандрита Феофана (Бурделова).

Від УАПЦ участь в ході також прийняв Преосвященнійший Кирило Михайлюк, єпископ Ужгородський і Закарпатський, керуючий Закарпатською єпархією.

Головною темою свята став заклик "Схід і Захід разом!". Банер із таким написом несли попереду святкової колони, а ходу супроводжували почергові виступи барабанщиць донецької поліції та духового оркестру Закарпатської обласної філармонії. На площі ж Театральній відбувся концерт гостей з Донеччини.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський