Розпорядженням голови Закарпатської ОДА зареєстровано статут нової парафії Воскресіння Христового Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгороді

uapc-paraf

У відповідності до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації за № 429 від 18 серпня 2017 року зареєстровано статут нової релігійної громади Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь Воскресіння Христового в м. Ужгороді.

З цієї нагоди, 29 серпня 2017 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в архієрейській резиденції в Ужгороді, провів робочу зустріч із представниками парафії на чолі із їх старостою Сергієм Танчуком, привітав парафіян з державною реєстрацією статуту, побажав Божої допомоги на ниві служіння Церкві Христовій та узгодив ряд організаційних і кадрових питань.

Новостворена парафія Карпатської єпархії УАПЦ буде проводити свою церковну діяльність в центральній частині м. Ужгорода.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією