В Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгород відслужили заупокійну літургію і літію за мамою доцента КаУ Олени Яреми-Мільо Зоєю Крижанівською у 9-й день упокоєння

 DSC004418 жовтня 2017 року, у 9-й день упокоєння Зоєю Михайлівною Крижанівською (26.03.1939, с. Цибулів Монастирищенського району Вінницької області, УРСР під окупацією СРСР – 10.10.2017, м. Ужгород Закарпатської області, Україна), мами завідувача кафедрою психології Карпатського університету імені Августина Волошина, доцента Олени Миколаївни Яреми в Кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді було відслужена заупокійна Божественна літургія та літія, яку відслужив протоієрея Петро Васильців.

Під час заупокійної ектінії було вознесенно молитви та прохання за прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом спочилою у Бозі Зоєю Михайлівною.

Відтак, після заупокійної літургії отець Петро відслужив заупокійну літію на могилі спочилої, яка похована на кладовищі в с. Шишлівці.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський