Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор привітав іподиякона Владислава Лазаря з 18-річчям з Дня народження, а також з Днем народження його маму – пані Світлану

19990256 454622854924965 3908203366422361494 n20 жовтня, своє 18-річчя з Дня народження святкує голова православного братства на честь святителя Миколая Чудотворця при парафії Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегово, студент богословсько-філософського факультету Карпатського університету імені Августина Волошина і Української богословської академії в м. Ужгород, іподиякон Владислав Лазар. Цього ж дня свій черговий День народження відзначає й мама Владислава, прихожанка вище зазначеної парафії, медпрацівник Світлана Василівна Лазар.

З цієї святкової нагоди, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатської єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії привітав іменинників з Днем народження.

У своєму вітанні владика Віктор побажав іподиякону Владиславу та пані Світлані міцного здоров'я, щастя, успіхів та Божої допомоги у житті.
До цих вітань приєднуються духовенство та клір Карпатської єпархії УАПЦ, прихожани парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово, колективи Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в м. Ужгороді.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією