Єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ Віктор відслужив молебень до 100-річчя відновлення Української державності та 73-річчя прийняття Маніфесту про воз’єднання Закарпатської України з матір’ю Україною

 DSC010926 листопада 2017 року, в ході Божественної Літургії, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, голова Закарпатського товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді, відслужив молебень за мир і благополуччя в Україні, перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя українських воїнів, добровольців, волонтерів та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять своїх рідних, близьких та українську святу землю від новітніх московських окупантів, за національну і духовну єдність української нації, за подолання розділення серед українських християн та утвердження єдиної Помісної Української Церкви.

Молебень було відслужено до 100-річчя відновлення державності України в ХХ столітті, прийняття Українською Центральною Радою 07 (20) листопада 1917 року в м. Києві ІІІ Універсалу про проголошення Української Народної Республіки (після розпаду Російської імперії) та 73-річчя прийняття делегатами з'їзду народних комітетів Карпатської України (Закарпаття) 26 листопада 1944 року в м. Мукачеві історичного Маніфесту про возз'єднання Закарпатської України з матір'ю Україною.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

4444
555

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією