Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив молебень до 73-річчя зборів закарпатських українців в м. Сігет за возз’єднання із Україною

181818Карпатська Україна27 січня 1945 року, в м. Сігет, відбулись збори закарпатських українців, які висловили свою політичну волю про бажання возз’єднання Мараморощини із Закарпатською Україною, а в її складі, із Україною.

До цієї пам’ятної історичної дати, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, відслужив вечірній молебень за національну і духовну єдність української нації, за мир, благополуччя і розквіт Української Держави, за подолання розділення серед українських християн та утвердження Помісної Автокефальної Української Церкви.

Також владика Віктор підніс сугубу молитву за благополуччя закарпатських українців Мараморощини в Румунії, які в супереч їх політичної волі та в наслідок антиукраїнської повоєнної політики окупаційного режиму СРСР/КПРС, після 1946 року опинились в складі чужої держави.

Прес-служба Закарпатського обласного товариства

борців за незалежність Українців в ХХ столітті

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією