Представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ долучилися до екуменічної молитви за полеглими Героями Небесної Сотні під час Революції Гідності 2013 – 2014 рр.

 DSC014820 лютого 2018 року на площі Театральній в місті Ужгороді представники громадськості, за ініціативою учасників Революції Гідності, молитовно вшанували світлу пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності 2013 – 2014 рр.

Біля 13:00 на площі зібралися представники духовенства різних конфесій українських церков (Карпатська єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, Закарпатська єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Мукачівська Греко-католицька єпархія) та небайдужі ужгородці, які у молитовно вшанували Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя у боротьбі за конституційні права і свободи українського народу під час Революції Гідності 2013 – 2014 рр.
З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви участь у заходах взяв протоієрей Ростислав Криворучко.
Духовенство відслужили заупокійну літію за всіма полеглими Героями Небесної Сотні під час Революції Гідності, а також за українськими воїнами, добровольцями, волонтерами, мирними співвітчизниками, які у наші дні полягли в обороні Богом даної нам земної Вітчизни від підступних московсько-путінських окупантів і терористів, і за всіх полеглих у різні віки і часи українцями, які віддали свої життя у боротьбі за національну і державну незалежність України.
Відтак до громади звернулися учасники Революції Гідності.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією