Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор провів робочу зустріч з заступником командира танкового батальйону з морально-психологічного забезпечення ЗСУ в м. Ужгород

 DSC01794 квітня 2018 року, в приміщенні Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді, відбулась робоча зустріч Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина з заступником командира танкового батальйону з морально-психологічного забезпечення ЗСУ в м. Ужгород старшим лейтенантом Вадимом Гелюхіним.

В ході зустрічі було обговорено питання співпраці між Карпатською єпархію УАПЦ та військовою частиною ЗСУ в м. Ужгород, про духовну опіку духовенства єпархії над військовослужбовцями військової частини, про підтримку сімей загиблих воїнів, про навчання військовослужбовців в Карпатському університеті імені Августина Волошина та інші.

Участь у зустрічі також прийняли канцлер Консисторії Карпатської єпархії протоієрей Сергій Урста, керівник прес-служби єпархії протоієрей Ігор Ковальчук та іподиякон керуючого єпархією читець Орест Дідух.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

View the embedded image gallery online at:
http://keuapc.org/novini/novini-eparkhiji/2106-keruyuchij-karpatskoyu-eparkhieyu-uapts-episkop-viktor-proviv-robochu-zustrich-z-zastupnikom-komandira-tankovogo-bataljonu-z-moralno-psikhologichnogo-zabezpechennya-zsu-v-m-uzhgorod.html?tmpl=component&print=1&layout=default&page=#sigProGalleria2fe77d1047