В Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгород молилися за мир і благополуччя в Україні

 DSC003417 червня 2018 року, у день пам'яті Святителя Митрофана, патріарха Константинопольського, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді була відслужена Божественна Літургія.

З благословення Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ богослужіння очолив протоієрей Сергій Урста, якому співслужили протоієрей Ростислав Криворучко та протодиякон Іван Жабляк.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство під час недільного богослужіння піднесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, присутні молилися за надання Автокефалії Помісній Українській Православній Церкві. А під час читання Євангелія йшлося про служіння Богу, як щоденну духовну потребу людини.

Після Святого Причастя до парафіян із повчальною проповіддю звернувся протоієрей Ростислав Криворучко, який детально зосередив увагу присутніх на тлумаченні Євангельського благовістя – що значить служити Богу, а чим може повернутися віра в мамону.

Протоієрей Сергій Урста привітав одну з парафіянок із Днем народження, який вона відзначала цієї неділі. В її честь заспівали «Многая літ».

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом кафедрального регента Марії Жабляк, а сплужбу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією