Представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ взяли участь у громадському відзначенні Дня Конституції України та відслужили молебень за мир і благополуччя в Україні

IMG-87dff3be32335ca0e99dbf004f133f10-V27 червня, напередодні Дня Конституції України, в Ужгороді відбулася врочиста церемонія відзначення державного свята та з цієї нагоди, покладання квітів до пам'ятників Великому українському пророку, мислителю, поету Тарасові Шевченку та Президенту Карпатської України Августину Волошину.

Участь в урочистих заходах прийняли представники керівники Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, Ужгородської міської ради, церков, громадських організацій, закладів вищої освіти та громадськості.
З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Карпатського і Мукачівського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви від духовенства та кліру єпархії, участь у громадському відзначенні Дня Конституції України прийняли протоієрей Сергій Урста, канцлер Консисторії єпархії, протоієрей Ростислав Криворучко, священнослужитель кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді, іподиякон Василь Біксей, завідувач канцелярією Консисторії єпархії та іподиякон Олександр Трегубов, референт керуючого єпархією.
Традиційно перед присутніми виступив Заслужений академічний Закарпатський народний хор.
Також, поряд із іншими учасниками, участь в урочистих заходах прийняли представники Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Закарпатського національно-патріотичного об'єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної спілки Закарпаття та інші.
По завершенню святкового покладання квітів до пам'ятників українським достойникам, представниками духовенства Карпатської єпархії УАПЦ було відслужено подячний молебень за мир і благополуччя в Україні.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією