Під час недільного Богослужіння в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді молилися за надання Автокефалії Помісній Українській Православній Церкві

 DSC03071 липня в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії  Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгороді, з благословення Преосвященнішого владики Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ, недільну Божественну Літургію очолив протоієрей Сергій Урста. Йому співслужили протоієрей Ростислав Криворучко та іподиякон Іван Жабляк.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, митрополита Київського  і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, куруючого Карпатською єпархією УАПЦ.

У молитві до Господа священики та віряни просили  дарування українцям духовної єдності та надання Автокефалії Помісній Українській Православній Церкві. Присутні на богослужінні також молилися за щастя і благополуччя для українського народу та України. Поминались у молитвах імена святих мучеників Леонтія, Іпатія і Феодула.

Після  читання Святого Євангелія до парафіян з проповіддю звернувся протоієрей Ростислав Криворучко. Він розтлумачив євангельську притчу про те, як Ісус із двох  чоловіків виганяв бісів. Господь готовий навіть таких людей повернути до нормального життя.

Богослужіння супроводжувалось співом церковного хору під керівництвом його регента Марії Жабляк.

                                             Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next