Єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ Віктор відслужив молебень до великомучениці Катерини за мир і благополуччя в Україні та заупокійну молитву за спасіння душі раніше спочилої мами

vmch107 грудня, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, відслужив ранковий молебень до великомучениці Катерини у День її ушанування.

У молитві до святої владика Віктор просив молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним за дарування миру і благополуччя українській нації, за утвердження та розквіт Держави України, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя і повернення до своїх сімей додому всіх українських воїнів-захисників і полонених, за подолання розділення серед українських християн та утвердження Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

Також цього дня, біля могили мами на сільському цвинтарі в с. Минай Ужгородського району, владика Віктор відслужи заупокійну молитву за спасіння душі раніше спочилої у Бозі мами - Катерини Кирилівни Чаплай-Бедь (21.12.1926/12.09.1923 – 08.06.2017).

vmch2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією