Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор прийняв делегацію школи с. Сторожниця Ужгородського району та благословив проведення благодійного концерту до свята святого Миколая Чудотворця

 DSC1051 DSC1051 DSC105106 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із делегацією від учителів та школярів Сторожницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (директор Огар В. І.) Ужгородського району на їх прохання.

В ході зустрічі, за участі учителів Ганни Белан, Віри Панько та трьох учениць, було обговорено питання розвитку середньої освіти, духовно-морального виховання молоді та підготовки учнівської молоді вище зазначеної школи до проведення благодійного концерту приуроченого до свята святого Миколая Чудотворця.

Зокрема, під час благодійного концерту, планується благодійний збір коштів для придбання інструментів та апаратури для відкриття на базі Сторожницької середньої школи вокальної студії, що підтримав та благословив і владика Віктор.

Участь у зустрічі також прийняли декан богословсько-філософського факультету університету, в. о. ректора Ужгородської богословської академії, канцлер Консисторії єпархії протоієрей Сергій Урста, директор науково-дослідного інститут розвитку громадянського суспільства університету Антоніна Вчорашня та керівник прес-служби Орест Дідух.

На завершення зустрічі владика Віктор подякував адміністрації, учительському колективу та учням Сторожницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів за запрошення прийняти участь у шкільному благодійному концерті, який відбудеться 21 грудня ц. р. в концертній залі будинку культури с. Сторожниця (початок об 15.00), побажав всім їм та їх близьким миру, щастя, успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві, а також подарував присутнім гостям богословську літературу і іконки апостола українського Андрія Первозваного.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією