Представники Карпатської єпархії ПЦУ відвідали амбулаторію в с. Минай Ужгородського району та передали для дітей солодкі подарунки до різдвяно-новорічних свят

49017810 226550321554443 897225784895209472 n22 грудня 2018 року, з благословення Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Православної Церкви України, представники Карпатської єпархії ПЦУ протоієрей Ростислав Криворучко та голова єпархіального відділу з благодійності Антоніна Вчорашня вже традиційно відвідала сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Минай Ужгородського району (головний лікар – Олена Іванівна Рогач).

В ході святкового візиту, протоієрей Ростислав та пані Антоніна від імені владики Віктора передали благословення та вітання з наступаючими Різдвом Христовим та Новоліттям 2019 року, та побажали колективу амбулаторії, всім мешканцям с. Минай та їх близьким миру, щастя, благополуччя та Божої допомоги на життєвій ниві. Також дітям села, згідно наданих керівництвом амбулаторії списків, було передано різдвяно-новорічні солодкі подарунки.

В свою чергу представники колективу амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Минай, присутні діти та їх батьки, з числа мешканців села, висловили подяку за вітання із святами і за надані подарунки, та взаємно привітали владику Віктора, духовенство та вірних Карпатської єпархії Православної Церкви України з наступаючими різдвяно-новорічними святами.

Прес-служба КЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією