Протоієрей Володимир Лофердюк призначений благочинним Рахівського благочиння Карпатської єпархії Православної Церкви України на Закарпатті

 DSC074019 лютого 2019 року, Преосвященіший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви,в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з робочим візитом настоятеля Свято-Покровського храмусмт. Ясіня Рахівського району Закарпатської області протоієрея Володимира Лофердюка.

В ході зустрічі було обговорено питання розвитку вище зазначеної парафії в смт. Ясіня та релігійних громад Православної Церкви України в Рахівському районі. Від так, з метою належної діяльності представництва та розвитку Карпатської єпархії Православної Церкви України в Рахівському районі Закарпатської області, Преосвященніший владика Віктор призначив протоієрея Володимира Лофердюка благочинним новоствореного Рахівського благочиння єпархії, про що було видано та вручено відповідні укази.

Участь у зустрічі також прийняли представники протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління Карпатської єпархії, протоієрей Крістіан Рущак, новопризначений настоятель Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня, читець Василь Біксей, референт єпархіального управління єпархії, читець Орест Дідух, керівник прес-служби єпархії та представники Спасо-Преображенської релігійної громади смт. Ясіня.

На завершення зустрічі владика Віктор благословив протоієрея Володимира Лофердюка на пастирське служіння і подарував йому Біблію на українській мові у перекладі митрополита Української Автокефальної Православної Церкви Іларіона (Огієнка) та іконку апостола українського Андрія Первозваного.

В свою чергу протоієрей Володимир Лофердюк подякував владиці Віктору за його архіпастирську діяльність, призначення благочинним Рахівського благочиння та підтримку, яку він надав і надає релігійним громадам Рахівщини, які прийняли рішення вийти зі складу Московського патріархату та приєднались до Православної Церкви України.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією