Протоієрей Крістіан Рущак призначений настоятелем Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня Карпатської єпархії Православної Церкви України на Закарпатті

 DSC073519 лютого 2019 року, Преосвященіший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, в ході робочої зустрічі з уповноваженими представниками Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня Рахівського району Закарпатської області, яка 17 лютого ц. р. вийшла зі складу Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні (УПЦ МП) та приєдналась до Карпатської єпархії Православної Церкви України, розглянув питання про призначення нового настоятеля даної парафії (у зв’язку із відмовою попереднього священика перейти разом із релігійною громадою до ПЦУ) та видав відповідний указ.

За погодженням із представниками релігійної громади, Преосвященніший владика Віктор представив кандидатуру нового настоятеля Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня, яким став протоієрей Крістіан Рущак, випускник Ужгородської української богословської академії та Карпатського університету імені Августина Волошина. До нового призначення протоієрей Крістіан Рущак ніс священицький послух на парафії при єпархіальному чоловічому монастирі смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області (намісник монастиря та настоятель парафії при монастирі архімандрит Миколай Реківчак).

Від Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня участь у зустрічі прийняли: Іван Павлючок, голова релігійної громади, Іван Боклажук, заступник голови релігійної громади, Ярослав Павлючок, голова ревізійної комісії релігійної громади, Василь Пранничук та Павло Пранничук, члени релігійної громади.

Участь у даній зустрічі також прийняли протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління Карпатської єпархії, протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії смт. Ясіня, благочинний Рахівського благочиння єпархії, протоієрей Крістіан Рущак, новопризначений настоятель Спасо-Преображенської парафії смт. Ясіня, читець Василь Біксей, референт єпархіального управління та читець Орест Дідух, керівник прес-служби єпархії.

На завершення зустрічі владика Віктор благословив протоієрея Крістіана Рущака на пастирське служіння, а представників парафії на благополучне та богоугодне життя.

В свою чергу протоієрей Крістіан Рущак подякував владиці Віктору за його архіпастирську діяльність, призначення настоятелем парафії та підтримку, яку він надав і надає Спасо-Преображенській релігійні громаді смт. Ясіня.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією