Представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ молитовно вшанували світлу пам’ять воїна-героя Віктора Афанасьєва в смт. Вилок до 2-х роковин його загибелі

 DSC00477 квітня 2019 року в смт. Вилок Виноградівського району Закарпатської області відбулись громадські заходи з ушанування світлої пам’яті українського воїна-героя Віктора Вікторовича Афанасьєва, який загинув смертю хоробрих і героїв при виконанні свого військового обов’язку в АТО на Сході України 29 квітня 2017 року біля смт. Зайцеве Донецької області.

Громадські заходи було проведено у формі мітингу-реквієму. Мітинг   - реквієм розпочався   з   виступу батька загиблого воїна – Василя Осадчука, який   розповів   про  героїчний   шлях   солдата Віктора Афанасьєва. Потім   виступили В. Галас, голова   ГО   «Патріот», який   стисло   охарактеризував   операції в яких брав   участь   загиблий, О. Гелевера, військовий комісар району, який розповів   про   роботу в   ЗСУ і   серед   натовців, а також волонтери М. Феневгазі  і   М. Конкіна, які розповіли   про   волонтерський   рух   серед   воїнів   на   Виноградівщині.

З благословення Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, участь у поминальних заходах прийняли протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління єпархіх, в. о. ректора Ужгородської української богословської академії, протоієрей Віталій Івасів, настоятель Свято-Миколаївської парафії смт. Вилок Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ та старший іподиякон Василь Біксей.

В ході поминальних заходів представниками духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії було відслужено заупокійну літію за полеглим воїном-героєм Віктором Афанасьєвим. Під час поминального слова протоієрей Сергій Урста передав співчуття та благословення родині загиблого воїна від Преосвященнішого єпископа Віктора (Бедь) та зупинився на духовному подвигу українських воїнів, які віддали свої життя у обороні своїх рідних, українського народу, Держави України та Української Церкви від московсько-путінських окупантів і терористів.

Також в ході поминальних заходів, за участі учнів Вилоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів, відбувся концерт-реквієм.

Біографічна довідка:

Афанасьєв Віктор Вікторович.

Дата та місце народження: 31 липня 1992 р., смт. Вилок, Виноградівський район, Закарпатська область.

Дата та місце загибелі: 29 квітня 2017 р., смт. Зайцеве, Горлівська міська рада, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-помічник гранатометника.

Підрозділ: 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 29 квітня 2017 р. під час мінометного обстрілу ВОП в районі смт. Зайцеве, Донецька область.

Указом Президента України № 175/2017 від 5 липня 2017 року, "за особисту мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За   заслуги   3 ступення".

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією