Професора КаУ та УУБА протоієрея Сергія Урсту обрано секретарем підкомісії з богослов’я Науково-методичної комісії з гуманітарних наук Міністерства освіти і науки України

000104 червня 2019 року, завідувач кафедри богослов'я та історії церкви Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, професор, протоієрей Сергій Урста прийняв участь засіданні новосформованого складу Науково-методичної ради та зокрема підкомісії з богослов’я Науково-методичної комісії з гуманітарних наук Міністерства освіти і науки України.

Засідання відбулося у Науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "Агроосвіта" в м. Київ.

До порядку денного засідання було включено такі питання:

- Про завдання науково- методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України на період до 2022 року (доповідач Шаров О.І.);

- Про можливості балотування членів науково-методичних комісій до Галузевих експертних рад (доповідач Винницький М.І.);

- Семінар-тренінг: Сучасний стан та актуальні завдання розроблення стандартів вищої освіти (доповідачі Калашнікова С.А., Таланова Ж.В.);

- Вибори Голови, Заступника голови та Секретаря Науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України (доповідачі Мельничук О. А., члени НМК).

На засіданні підкомісії 041 богослов'я було прийнято рішення про завершення процедури затвердження стандартів за ступенем освіти бакалавр і магістр та розробку стандарту доктора філософії за спеціальністю богослов'я.

Також в ході засідання підкомісії з богосло’я (041) було обрано її новий керівний склад: голову – протоієрея Сергія Колота, доцента кафедри біблійних та філологічних дисциплін Київської православної богословської академії, заступника голови – протоієрея Миколая Щербаня, доцента кафедри культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та секретаря - протоієрея Сергія Урсту, професора, завідувача кафедри богослов’я та історії церкви Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії.

 

Прес-служба КаУ та УУБА.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією