Ректор УУБА протоієрей Сергій Урста прийняв участь у першому засіданні Управління духовної освіти і богословської науки ПЦУ

38 жовтня 2019 року, в залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії в м. Києві, відбулося перше засідання Управління духовної освіти і богословської науки Православної Церкви України.

Участь у засіданні прийняли представники дванадцяти закладів вищої духовної освіти Православної Церкви України. Засідання пройшло під головуванням професора, протоієрея Олександра Трофимлюка, ректора Київської православної богословської академії, голови Управління.

Від Ужгородської української богословської академії участь у засіданні прийняв ректор академії, професор, протоієрей Сергій Урста.

До порядку денного були включені питання щодо структури Управління, обрання секретаря Управління, звітування про навчальну, методичну, наукову, організаційну та іншу діяльність ЗВДО у 2018-2019 н.р., про стан ліцензування та акредитації ЗВДО та співкоординацію проведення наукових заходів.

В ході засіданняпредставники закладів вищої духовної освіти презентували свої навчальні заклади у формі презентацій таобговорили актуальні питання розвитку богословської освіти і науки в Україні.

Прес-служба УУБА.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією