Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор (Бедь) провів робочу поїзду на будівництво храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району

 DSC048718 жовтня 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України відвідав з робочим візитом єпархіальну парафію на честь Різдва Пресвятої Богородиці та будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району Закарпатської області (настоятель парафії – протоієрей Юрій Кадар).

Як раніше вже повідомлялося, 30 серпня 2018 року, невідомими злочинцями було здійснено умисний підпал храму парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України (на той час – Карпатської єпархії УАПЦ). Злочинців підпалу не знайдено по сьогодні.

З благословення та за матеріальної підтримки владики Віктора (Бедь) і матеріальної підтримки чисельних благодійників, настоятелем парафії протоієреєм Юрієм Кадаром і парафіянами іще осінню 2018 році було розпочато будівництво нового храму замість спаленого. Наразі будівельні роботи з будівництва нового храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі успішно наближуються до завершення.

В ході візитації владика Віктор ознайомився з ходом будівельних робіт, провів бесіду із настоятелем протоієреєм Юрієм Кадаром та з’ясував проблемні питання, зустрівся із будівельниками та рядом благодійників. Подякував їм за жертовність, доброчесну працю та благодійність.

За результатами робочої поїздки намічено подальші дії по завершенню будівництва та підготовці храму до першого архієрейського богослужіння.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією