Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархіє єпископ Віктор очолив Літургію в храмі-каплиці Берегова та привітав іподиякона Владислава Лазаря з 20-річчям від дня народження

 DSC068820 жовтня 2019 року, в храмі-каплиці парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Берегова Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією у співслужінні протоієрея Ростислава Криворучко та протоієрея Василя Осадчука.

Під час богослужіння Преосвященніший владика Віктор возвів у протоієреї ієрея Василя Осадчука (настоятеля парафії смт. Вілок), удостоїв його права носіння хреста з прикрасами та здійснив чин постригу у читці іподиякона Владислава Лазяря, старости парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Берегова, студента-магістра Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії.

Звертаючись до прихожан із архієрейською проповіддю владика Віктор зупинився на питанні святості любові та її значенні в житті кожної людини.

За заслуги перед Православною Церквою України, побожним українським народом та з нагоди ювілею – 20-річчя від дня народження, владика Віктор удостоїв читця Владислава Лазаря медалі «Преподобного Іова Угольського (Кундрі)» І ступеня. Також владика Віктор привітав з Днем народження і прихожанку Світлану Лазар.

Хід богослужіння супроводжувався співом церковного хору.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією