Секретар єпархіального управління Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ протоієрей Сергій Урста очолив святкове богослужіння в храмі парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ганичі Тячівського району

IMG 121821 листопада 2019 року, у свято Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безтілесних, у новозбудованому храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці однойменної парафії с. Ганичі Тячівського району, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, було відслужено соборну святкову Божественну Літургію.

З благословення Преосвященнішого владики Віктора богослужіння очолив протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії у співслужінні протоієрея Юрія Кадара (настоятеля парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Ганичі), протоієрея Івана Готи (настоятеля парафії на честь Святого Духа смт. Кобилецька Поляна Рахівського району) та протоієрея Ростислава Криворучко (настоятеля парафії на честь Воскресіння Христового м. Ужгорода).
Новозбудований храм в с. Ганичі зведений на місці спаленого 30 серпня 2018 року зловмисниками храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці. На сьогодні завершено основні будівельні роботу без завершення внутрішнього оздоблення храму.
Під час проповіді, протоієрей Сергій Урста, привітав усіх зі світом та передав вітальне благословення від Преосвященнішого владики Віктора Бедь, керуючого єпархією. Також протоієрей Сергій Урстав, від імені владики Віктора, подякував усім жертводавцям та будівничим храму за їх жертовність і роботу, і вручив відповідні архієрейські нагороди.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією