Секретар єпархіального управління Мукачівсько-Карпатської єпархії прийняв участь у робочій нараді секретарів та працівників канцелярій єпархіальних управлінь Православної Церкви України

r-zustrich-6-12-19-902406 грудня 2019 року з благословення Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, на базі Київської Православної Богословської Академії відбулася робоча нарада секретарів та працівників канцелярій єпархіальних управлінь Православної Церкви України з метою вдосконалення комунікації між єпархіальними управліннями та уніфікації діловодства.

Засідання розпочалося з вступного слова Блаженнійшого митрополита Епіфанія, який привітав усіх присутніх секретарів єпархій з першим таким зібранням та розповів про життя та діяльність Православної Церкви України. Відтак засідання очолив Генеральний секретар Священного Синоду ПЦУ - митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), а також були присутні митрополит Львівський Макарій (Малетич), архієпископ Вишгородський Агапіт (Гуменюк), вікарій Київської єпархії, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря та єпископ Генічеський Никодим (Кулигін). Під час наради були розглянуті питання щодо ведення єпархіальної документації, офіційного листування та підготовки річних єпархіальних звітів.
З благословення єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, Преосвященнійшого Віктора (Бедь) участь у нараді прийняв секретар єпархіального управління Мукачівсько-Карпатської єпархії протоієрей Сергій Урста.

Прес служба МКЄ ПЦУ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією