Представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ молитовно вшанували в м. Ужгороді полеглих українських воїнів-героїв під Дебальцеве

Ф1016 лютого 2020 року, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, представники духовенства та кліру єпархії прийняли участь у поминальних заходах в м. Ужгороді з ушанування світлої пам’яті полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів у боях під Дебальцеве в січні – лютому 2015 року.

Поминальні заходи були ініційовані ГО “Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області” (голова Вячеслав Харченко) та крайовим товариством "Просвіта" (голова Павло Федака) і були проведені біля меморіального комплексу полеглим українським воїнам-захисникам в російсько-українській війні (2014 – 2020) на площі майора Віталія Постолакі в м. Ужгороді.

Після запалення поминальних лампадок та покладання живих квітів до підніжжя меморіалу, з благословення Преосвященнішого владики Віктора Бедь, представник єпархіального духовенства протоієрей Ростислав Криворучко відслужив заупокійну літію за всіма полеглими українськими воїнами-героями, які полягли в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр., та зокрема за полеглими українськими воїнами-захисниками під Дебальцеве в 2015 році.

Участь у поминальних заходах також прийняли представники ветеранів АТО – ООС, військових підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії України, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Ужгородського інституту культури, Ужгородського гуманітарно-економічного фахового коледжу КаУ, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» та небайдужа громадськість.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією