В понеділок першої седмиці Великого посту, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів читання Великого канону прп. Андрія Критського в кафедральному храмі в м. Ужгороді

 DSC004302 березня 2020 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді, під час Великого повечір’я провів читання Великого канону преподобного Андрія Критського.

Преосвященнішому владиці Віктору співслужили протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії, протоієрей Олександр Смолін та протоієрей Ростислав Криворучко.

Згідно церковної традиції, з понеділка ввечері по четвер першої седмиці Великого посту на Великому повечір’ї читається канон преподобного Андрія Критського. Великий канон – це душевно проникливі тексти дивовижної сили та краси церковної гімнографії.

У перші чотири дні Великого Посту цей канон ділиться на частини і читається на Великому повечір’ї, а на Ранковій у четвер п’ятої седмиці читається повністю. Цей канон можна описати як покаянний плач людини, що розкриває нам всю безодню гріха та стремління душі до каяття і спасіння.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією