В перший день Великого посту представники нацгвардійців відвідали кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного МКЄ ПЦУ в м. Ужгороді

IMG 0547

2 березня 2020 року, в перший день Великого посту солдати строковики в супроводі офіцера 3-го батальйону 2-ї Галицької бригади військової частини №3002 Національної гвардії України в м. Ужгороді, Гладій Марини, відвідали в кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, з військовослужбовцями зустрівся та провів пастирську бесіду капелан протоієрей Олександр Смолін, священнослужитель даного храму, голова єпархіального відділу військового духовенства.

Під час зустрічі протоієрей Олександр Смолін розповів військовослужбовцям про духовний сенс і місце Великого посту в житті християнина.

Також в ході відвідування храму, за участі протоієрея Олександра Смоліна, військовослужбовці помолися за мир і благополуччя в Україні, за щасливе життя і здоров’я рідних та близьких, за перемогу Українського війська над московськими окупантами і терористами.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією