Ректор КаУ єпископ Віктор Бедь прийняв участь у похоронах спочилої у Бозі Катерини Вчорашньої та висловив співчуття дочці покійної - співробітниці університету

IMG 049103 березня 2020 року, в м. Ужгороді відбувся похорон спочилої у Бозі Катерини Юріївни Вчорашньої (Железнік) (09.11.1939, м. Ужгород – 28.02.2020, м. Ужгород), мами української патріотки Антоніни Іванівни Вчорашньої, директора НДІ історії українських національно-визвольних змагань Карпатського університету імені Августина Волошина, відповідального секретаря Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті.

Чин похорону, який було розпочато в ритуальному залі міського цвинтаря «Кальварія» в м. Ужгороді, очолили та відслужили представники єпархіального духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України протоієрей Олександр Смолін та протоієрей Ростислав Криворучко.

Участь у похороні прийняли Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, представники колективів Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, редакції газети «Срібна Земля», знайомі та близькі покійної.

В ході похорону ректор КаУ єпископ Віктор Бедь висловив співчуття Антоніни Вчорашній, дочці покійної, у зв’язку із важкою і непоправимою втратою – дочасною смертю мами.

Спочила у Бозі Катерина Юріївна Вчорашня (Железнік), після завершення чину похорону, була похована на міському цвинтарі «Барвінок».

Духовенство єпархіального управління Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, колективи Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, редакції газети «Срібна Земля» та побратими по Закарпатському обласному товариству борців за незалежність України в ХХ столітті висловлюють свої співчуття Антоніні Вчорашній.

Пресслужба КаУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією