Представники духовенства та вірян Мукачівсько-Карпатської єпархії прийняли участь у відзначенні 206-річниці від дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

IMG 05646 березня 2020 року у 206-річницю від дня народження Великого пророка і кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, з благословення Преосвященнійшого єпископа Віктора Бедь, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією, представники духовенства та вірян єпархії, прийняли участь у вшануванні пам'яті національного поета на площі Народній в місті Ужгород біля його пам’ятника. 

Святкові заходи розпочались із звучання державного гімну України у виконанні військового оркестру та продовжились декламацією віршів «великого пророка» і поета української нації. Так від духовенства участь у церемонії покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, разом з представниками державної влади та інших релігійних конфесій краю, прийняв протоієрей Олександр Смолін, клірик єпархії та штатний священник кафедрального храму на честь святого апостола українського Андрія Первозванного.

Всі присутні на цьому святковому заході ще раз засвідчили, що Тарас Григорович Шевченко є тим самородком української нації, який об'єднує та консолідує українців в Україні та за її межами. Сьогодні збереження культурних та історичних традицій, духовних цінностей безпосередньо пов'язане з ім'ям Тараса Шевченка. 

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією