Представники Московського патріархату, за потурання влади і бездіяльності правоохоронних органів, і надалі незаконно протидіють парафії ПЦУ в с. Присліп Міжгірського району

222110032020

6 березня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з робочим візитом протоієрея Михайла Чабана, благочинного Міжгірсько-Воловецького благочиння, настоятеля Свято-Вознесенської парафії с. Присліп Міжгірського району.

В ході зустрічі було обговорено питання життєдіяльності даної релігійної громади, зокрема і питання незаконної протидії представників окремих священнослужителів Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні у проведенні релігійних богослужінь та користування своїм храмом священнослужителям і вірним Православної Церкви України в с. Присліп.

Зокрема, така незаконна діяльність, яка попадає під ознаки кримінальних злочинів та носить систематичний зухвалий характер, безкарно та при потуранні влади і правоохоронних органів, особливо цинічно і нахабно проводиться протоієреєм Московського патріархату Володимиром Бітляном та організованими ним різного роду «тітушками»-правопорушниками. Нажаль влада та правоохоронні органи тривалий період навести лад та встановити законність з даного питання не бажають і бездіють, чим самим стимулюють подальшу злочинну діяльність з боку окремих представників Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні проти духовенства та вірних ПЦУ в с. Присліп Міжгірського району.

З метою захисту законних інтересів парафії Православної Церкви України, під час зустрічі, було узгоджено ряд законних заходів, які у короткому часі будь вжиті керівництвом єпархії.

Окрім того владика Віктор Бедь та протоієрей Михайло Чабан обговорили і інші питання щодо діяльності та розвитку Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп.

Під час зустрічі також були присутні протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії та перший помічник керуючого єпархією іподиякон Віктор Понзель.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією