Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь призначив архімандрита Спиридона Дудина намісником Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво та благочинним Мукачівсько-Свалявського благочиння

 DSC044010 березня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з робочим візитом архімандрита Спиридона Дудина, т.в.о. намісника Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району.

Під час зустрічі владика Віктор Бедь вручив архімандриту Спиридону Дудину укази про призначення його намісником Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району та благочинним новоствореного Мукачівсько-Свалявського благочиння, до якого віднесено м. Мукачево, Мукачівський та Свалявський райони.

Одночасно із вище зазначеним, владика Віктор Бедь увільнив архімандрита Спиридона Дудина від обов’язків священнослужителя кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді та благочинного парафії на честь рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгороді.

Настоятелем та священноархімандритом Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря в смт Чинадієво, за посадою, і надалі залишається Преосвященніший владика Віктор Бедь.

В ході зустрічі також було обговорено питання життєдіяльності монастиря в смт Чинадієво та розвитку Мукачівсько-Свалявського благочиння.

Участь у зустрічі також прийняв протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією