Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь привітав дислокованих на Закарпатті нацгвардійців з професійним святом – Днем Національної гвардії України

16042603202026 січня в Україні відзначається День Національної гвардії України!

З цієї святкової нагоди, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, зважаючи на режим всеукраїнського карантину, в телефонній розмові із підполковником Сергієм Соловей, командиром 3 стрілецького батальйону військової частини 3002 Нацгвардії (дислокованої в м. Ужгороді), привітав особовий склад даної військової частини з професійним святом – Днем Національної гвардії України.

Під час вітання владика Віктор подякував нацгвардійцям за їх мужність та професіоналізм при виконанні ними військового обов’язку по захисту конституційних прав і свобод громадян України, відвернення агресії московсько-путінських окупантів і терористів, та побажав їм та їх рідним і близьким миру, щастя, благополуччя та Божої допомоги на професійній та життєвій ниві.

Також під час телефонної розмови, сторони обговорили питання подальшої співпраці на ниві духовної та патріотично-виховної роботи між єпархією і даною військовою частиною, яка триває уже тривалий час.

Командир військового підрозділу підполковник Сергій Соловей подякував владиці Віктору за вітання та завірив, що нацгвардійці і надалі залишаються вірними українському народу, Конституції України та військовій присязі у питаннях захисту конституційних прав і свободи наших співвітчизників.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією