Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив заупокійну літію за українським патріотом і побратимом Яковом Зайко до 80-річчя від дня його народження

Зайко Я. наюлижено кьорове фото4 квітня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в молитовній кімнаті заміської архієрейської резиденції в с. Минай.

Келійно відслужив заупокійну літію за українським патріотом, політичним, державним і громадським діячем, народним депутатом України 1-го скликання (1990 – 1994), борцем за національну і державну незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, одним із співорганізаторів та членом антикомуністичної опозиційної Народної Ради у Верховній Раді України (1990 – 1994) та її Радикальної групи (1991 – 1994), побратимом по Парламенту та українських національно-визвольних змаганнях того періоду, письменником і журналістом, Героєм України Яковом Яковичем Зайко (04.04.1940, с. Делятичі Білоруської РСР під окупацією Московського Союзу РСР – 18.02.2014, м. Київ, Україна) до 80-річчя від дня його народження.

БВВ ВР жовтень 1990 р. голодування

Життя Якова Зайка завершилося дочасно і трагічно, в наслідок фактичного убивства антиукраїнським режимом Віктора Януковича під час спроби розігнати Майдан в м. Києві 18 лютого 2014 року.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його безсмертній душі вічного спокою та життя у піднебессі.

 

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією