Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів телефонну нараду з благочинними єпархії щодо дотримання карантинного режиму на парафіях та з питань підготовки до Великодня 2020 року

1429090420207 квітня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів телефонну нараду із благочинними єпархії.

Під час розмови владика Віктор привітав благочинних, а в їх особі, духовенство та вірних єпархії з величним святом Благовіщення Пресвятої Богородиці і Вічнодіви Марії та благословив їх на мирне, здорове, щасливе та богоугодне життя. В ході розмови було заслухано інформацію благочинних про стан справ в релігійних організаціях, про дотримання карантинних заходів щодо запобігання загрози поширення коронавірусу COVID-19 на місцях та вивчено пропозиції і думки щодо підготовки до святкування Великодня 2020 року, що припадає на 19 квітня.

Владика Віктор наголосив на необхідності з одного боку духовенству виконувати свій святий священницький обов’язок, а з іншого боку суворо дотримуватися встановлених Кабінетом Міністрів України запобіжних заходів під час дії всеукраїнського карантину (надзвичайної ситуації), рішень і рекомендацій Священного Синоду Православної Церкви України та керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією з цих питань. При цьому владика Віктор черговий раз наголосив на необхідності проводити духовенством належну роз’яснювальну роботу серед прихожан з питань дотримання карантинних заходів.

За повідомленням благочинних, станом на 7 квітня 2020 року, серед духовенства та вірних релігійних організацій Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус COVID-19. Благочинні, духовенство та керівництво релігійних організацій єпархії дотримуються урядових розпоряджень та рішень і рекомендацій керівництва Церкви та єпархії при здійсненні душпастирської та богослужбової діяльності.

Участь у телефонній нараді з Преосвященнішим владикою Віктором Бедь, прийняли: протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської богословської академії, благочинний Ужгородського благочиння (безпосередньо в архієрейській резиденції в м. Ужгороді), архімандрит Спиридон Дудин, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району, благочинний Мукачівсько-Свалявського благочиння, протоієрей Володимир Лофердюк, настоятель Свято-Покровської парафії смт Ясіня Рахівського району, благочинний Рахівського благочиння, протоієрей Михайло Чабан, настоятель Свято-Вознесенської парафії с. Присліп Міжгірського району, благочинний Міжгірсько-Воловецького благочиння, протоієрей Андрій Гирич, настоятель парафії на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, благочинний Тячівського благочиння та протоієрей Василь Осадчук, настоятель парафій на честь святителя Миколи Чудотворця та ікони Божої Матері Іверської в смт Вилок, благочинний Берегівсько-Виноградівського благочиння.

За результатами телефонної наради було узгоджено поточні питання життєдіяльності релігійних організацій єпархії в умовах всеукраїнського карантину. Питання щодо організації та проведення святкування і богослужінь до свята Пасхи 2020 року (19 квітня), зважаючи на продовження дії всеукраїнського карантину (надзвичайної ситуації) будуть додатково урегульовані та роз’ясненні після чергового засідання Священного Синоду Православної Церкви України, яке відбудеться у короткому часі.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією