Звернення єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора Бедь до закарпатців з проханням залишатися вдома під час богослужінь у свято Світлого Христового Воскресіння!

130818042020Возлюбленні у Господі брати і сестри! Любі земляки-закарпатці!

Напередодні очікуваного величного свята Світлого Воскресіння Христового 2020 року бажаю всім вам та вашим рідним і близьким миру, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та Божого благословення на життєвій ниві!

Цього року святкування Великодня проходить в особливих умовах, умовах всеукраїнського карантину з метою недопущення поширення можливої пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні.

Органами державної влади, місцевого самоврядування та охорони здоров’я вжито і рекомендовано відповідні обмеження і щодо особливостей проведення Пасхальних богослужінь, освячення пасок та відвідування храмів.

З метою збереження здоров’я наших співгромадян, ваших життів та життів ваших рідних і близьких, дарованих нам Отцем нашим Небесним, благословляю та прошу всіх вас проявити розум, розсудливість, терпіння, послух та утриматися від приходу до храмів та участі у святковій Божественній Літургії на Пасху з 18 на 19 квітня, та в подальші святкові пасхальні дні.

Зустріньте цьогорічне свято Світлого Воскресіння Христового – Великдень 2020 року вдома, в колі найрідніших та найдорожчих вам людей, в оточенні своєї сім'ї та любимих вами людей.

Від такого вашого розумного і бажаного для Бога, на сьогодні, рішення не зменшиться велич Великоднього свята, а навпаки возвеличиться, бо ви поступите як розумні та послушні діти Отця нашого Небесного, заради спасіння і збереження життя і душ яких у світ і прийшов Спаситель наш Ісус Христос, Світле Воскресіння якого і будемо черговий раз святкувати 19 квітня 2020 року!

Тож залишайтеся вдома та в колі родини святково і радісно зустрічайте Великдень 2020 року і тим самим захистіть своє життя і життя найдорожчих для вас людей у Воскреслому Спасителі нашому Ісусі Христі!

А ми, представники Богом обраного духовенства, відслужимо святкову Пасхальну Божественну Літургію в храмах, духовно освятимо святкові паски і помолимося за всіх вас та збереження життів ваших, ваших рідних і близьких, українських воїнів-захисників і полонених, і за дарування всім нам миру, щастя та благополуччя, Отцем нашим Небесним, на нашій святій українській землі!

І нехай всіх нас благословляє і зберігає Воскреслий Спаситель наш Ісус Христос!

 

З любов'ю у Воскреслому Христі

+ Віктор Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією
Православної Церкви України.

м. Ужгород,
18 квітня 2020 р.

 

P. S.: Святкове освячення пасок в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді (внутрішній двір вулиць Ю. Гойди, 4 / Ф. Ракоці, 18-16) Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ відбудеться після завершення святкової Божественної Літургії (з максимально обмежено присутністю учасників), для індивідуальних відвідувачів, відбудеться 19 квітня – о 02.30 – 03.00; 20 та 21 квітня – о 11.00 – 11.30.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією