Відбулося засідання тимчасової протиепідемічної комісії Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ з питань запобігання загрози поширення пандемії коронавірусу COVID-19

17382604202026 квітня 2020 року, в архієрейській резиденції Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді, відбулося чергове засідання єпархіальної тимчасової протиепідемічної комісії з питань запобігання загрози поширення коронавірусу COVID-19 в релігійних організаціях.

Засідання відбулося під головуванням Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією (голова комісії). Участь у засіданні прийняли члени комісії: протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії, протоієрей Олександр Смолін, голова єпархіального відділу в справах військового духовенства, протоієрей Ростислав Криворучко, голова єпархіального відділу місіонерства, паломництва та соціального служіння та іподиякон Віктор Понзель, голова єпархіального відділу у справах молоді (секретар комісії).

В ході засідання владика Віктор проінформував присутніх про те, що згідно інформації наданої благочинними в телефонному режимі в усіх релігійних організаціях єпархії, на території Закарпатської області, дотримуються своєчасно вжиті протиепідемічні карантинні заходи та обмеження з метою недопущення загрози поширення пандемії коронавірусу COVID-19, у відповідності до раніше ухвалених рішень Священного Синоду Православної Церкви України та розпоряджень керуючого єпархією. Серед духовенства та кліру релігійних організацій єпархії не виявлено осіб з ознаками захворювання на коронавірус COVID-19.

Комісія і надалі рекомендує благочинним та керівникам всіх релігійних організацій, у відповідності до раніше прийнятих рішень Священного Синоду ПЦУ та розпоряджень керуючого єпархією, суворо дотримуватися карантинних заходів та обмежень у своїй церковній діяльності, з метою недопущення загрози поширення пандемії коронавірусу COVID-19 серед духовенства, кліру та віруючих релігійних організацій єпархії на території Закарпатської області.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією