В Карпатському університеті імені Августина Волошина привітали професора Майю Артьомову з славним ювілеєм – 70-річчям від дня народження

 DSC004327 травня 2020 року, в залі студентського кафетерію Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгороді, уповноважені представники ректорату, професорсько-викладацького складу та студентів урочисто привітали Майю Георгіївну Артьомову, доктора філософських наук, професора, директора НДІ філософії, богослов’я та аналітики, вченого секретаря Міжнародної академії богословських наук зі славним ювілеєм – 70-річчям від дня її народження, який вона відсвяткувала 18 травня.

Під час вітання професор єпископ Віктор Бедь, ректор університету побажав ювілярці миру, міцного здоров’я, щастя, довгих років наукової та педагогічної діяльності, та Божого благословення на життєвій ниві.

За особистий внесок в розвиток української вищої освіти і науки, багаторічну добросовісну педагогічну діяльність та з нагоди славного ювілею – 70-річчя від дня народження владика-ректор нагородив Майю Георгіївну Артьомову орденом «Великомучениці Варвари».

З ювілеєм та високою нагороду ювілярку також привітали всі присутні уповноважені представники університетського колективу.

Відтак відбулася святкова трапеза за солодким столом із запашною кавою.

Пресслужба КаУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією