В храмі УАПЦ в Ужгороді у свято свв. апп. Петра і Павла звершили літургію та молились за припинення братовбивства у Мукачеві

1 12.07.1512 липня, у День пам’яті святих апостолів Петра і Павла, в академічному храмі апостола українського Андрія Первозваного Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено божественну літургію.

Очолив богослужіння керуючий адміністратор Карпатської єпархії УАПЦ, настоятель храму архімандрит Віктор Бедь у співслужінні архімандрита Діодора Муратова та протоієрея Олександра Смоліна.
Під час літургії духовенство молилось за мир в Україні та перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами та терористами. Також було піднесено молитви за припинення братовбивства, що розгорнулось в м. Мукачеві та на його околиці 11 – 12 липня.
Під час заупокійної єктенії молились за спасіння душ спочилих героїв Небесної Сотні, українських воїнів, добровольців, волонтерів, мирних мешканців, що віддали своє життя у обороні нашої земної, Богом даної нам, Вітчизни України від московсько-путінських окупантів та терористів, а також за раніше спочилих рідних, близьких, друзів, учителів прихожан храму.
Під завершення літургійного богослужіння академічним хором, разом із духовенством і прихожанами, було традиційно виконано молитву «Боже великий єдиний, нам Україну храни…»
З євангельською проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Олександр Смолін, який зокрема зупинився на подвижницькому житті святих апостолів Петра і Павла.
З повчальним словом та привітанням до Дня пам’яті свв. апп. Петра і Павла також звернувся і архімандрит Віктор Бедь, керуючий адміністратор Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, настоятель храму.
Після закінчення літургії, відбулась святкова братська трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією