Єпископ Віктор Бедь благословив зарахування до кліру Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво нового послушника, з одночасним зарахуванням на навчання в КаУ та УУБА

21512806202023 червня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з робочих питань архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району.

За рекомендацією намісника монастиря архімандрита Спиридона Дудина, владика Віктор благословив прийом у клір монастиря послушника Миколая Костьовича, з одночасним зарахуванням його на навчання за спеціальністю «Богослов’я» (за заочною формою навчання) до Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії. В ході зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь провів співбесіду з новим кліриком та благословив його на несіння послуху в чернечій обителі зі статусом мирянина-послушника.

В ході зустрічі також було обговорено питання щодо проведення поточного і капітального ремонту в приміщеннях монастиря.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією