Відбулася офіційна реєстрація права власності на храм Свято-Вознесенської парафії с. Присліп Міжгірського району Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ

 DSC001531 липня 2020 рку, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв протоієрея Михайла Чабана, благочинного Міжгірсько-Воловецького благочиння, настоятеля парафії на честь Юрія Переможця в смт Міжгір’я та Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп цього ж району.

В ході зустрічі протоієрей Михайло Чабан доповів про те, що 16 липня 2020 року повністю завершено юридичну процедуру державної реєстрації права власності на будівлю храму з допоміжними приміщеннями за релігійною громадою Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп Міжгірського району Закарпатської області у складі Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ. Цей процес був тривалий та незаконно блокувався представниками Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні, зокрема, московським священником Володимиром Бітляном за корупційної та антиукраїнської підтримки з боку окремих представників органів державної влади, місцевого самоврядування та поліції. Але правда і закон перемогли. Від тапер прихожани Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ, які у березні 2019 року вийшли зі складу Московського патріархату та долучилися до Православної Церкви України, мають повні законні права на володіння належним їм храмом, доступ до якого тривалий час незаконно блокували московські попи та їх адепти.

Владика Віктор привітав настоятеля парафії протоієрея Михайла Чабана та всіх прихожан даної релігійної громади з цією довгоочікуваною і законною перемогою, а також благословив їх на подальше служіння Богу, Державі Україні та Українській Церкві. Також Преосвященніший владика Віктор Бедь висловив сподівання, що надалі правоохоронні органи, зокрема поліція, належно буде реагувати на незаконні і злочинні дії окремих представників Хустської єпархії Російської Православної Церкви в Україні, якщо вони будуть і надалі намагатися незаконно захоплювати храм Православної Церкви України та перешкоджатимуть прихожанам Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп ПЦУ користуватися своїм храмом і здійснювати в ньому богослужіння.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією