З благословення Блаженнійшого Митрополита Макарія, предстоятеля УАПЦ діти українських воїнів, батьки яких полягли в АТО безоплатно навчатимуться в Карпатському університеті та Українській богословській академії

143436919252917 липня Блаженнійший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, під час свого відвідування Львівської єпархії, у резиденції Львівської консисторії прийняв з робочим візитом архімандрита Віктора Бедь, керуючого адміністратора Карпатської єпархії УАПЦ.

В ході зустрічі було обговорено робочі питання щодо розвитку Карпатської єпархії УАПЦ на Закарпатті та організації навчання кліриків Церкви на базі Української богословської академії і Карпатського університету імені Августина Волошина в Ужгороді. Зокрема було узгоджено порядок щодо зарахування на безоплатне навчання дітей українських воїнів, батьки яких загинуло в зоні АТО в обороні України від московсько-путінських окупантів і терористів. Фінансування такого навчання буде здійснюватись за кошти Блаженнійшого Митрополита Макарія, предстоятеля УАПЦ та архімандрита Віктора Бедь, керуючого адміністратора Карпатської єпархії УАПЦ.

Раніше, під час робочої зустрічі предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви з керуючим адміністратором Карпатської єпархії УАПЦ, яка відбулась також у Львові у червні, Блаженнійший Митрополит Макарій передав архімандриту Віктору антимінс та миро для потреб єпархії.

Прес-служба Карпатської єпархії

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією