Представники духовенства, кліру та вірних привітали Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією з 5-тою річницею архієрейської хіротонії

 DSC011514 серпня 2020 року, уповноважені представники духовенства та мирян Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, привітали Преосвящннішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією з 5-тою річницею архієрейської хіротонії (м. Київ, патріарший храм апостола українського Андрія Первозваного, 14.08.2015 р.).

Преосвященнішого владику Віктора Бедь, за дорученням духовенства, кліру та вірних єпархії, цього дня привітали: архімандрит Спиридон Дудин, протоієрей Олександр Смолін, протодиякон Іван Жабляк, староста парафії кафедрального храму Ганна Бабяк, регент Марія Жабляк,  хористка Алла Товт, прихожанка Антоніна Вчорашня, іподиякон Віктор Понзель, іподиякон Едуард Довбиш, іподиякон Владислав Лазар та іподиякон Олег Мартинюк.

Владика Віктор подякував всім за привітання та побажав духовенству, клірикам та вірним єпархії миру, здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення на життєвій ниві.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією