Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень з нагоди 5-ї річниці архієрейської хіротонії

19471408202014 серпня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді, відслужив молебень з нагоди 5-ї річниці архієрейської хіротонії, яка відбулася 14 серпня 2015 року в патріаршому храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного в м. Києві з титулом єпископ Мукачівський і Карпатський. Архієрейську хіротонію очолив тогочасний Блаженніший Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви.

11 жовтня 2018 року рішенням Священного Синоду Константинопольської Православної Церкви єпископ Віктор Бедь, в числі інших архієреїв та духовенства УАПЦ, в сущому духовному сані включений до складу єпископату Вселенського патріархату.

1 грудня 2018 року Всесвятійший Варфоломій І Архотоніс, Архієпископ Константинополя, Всесвятійший Патріарх надіслав листа (протокол №1098) Преосвященнішому Віктору Бедь, єпископу Мукачівському і Карпатському, у якому запросив владику Віктора до участі в об'єднавчому Всеукраїнському Помісному Православному Соборі, який було скликано для проголошення єдиної Помісної Автокефальної Православної Церкви України 15 грудня 2018 року в храмі Святої Софії в м. Києві.

15 грудня 2018 року Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський прийняв участь в об'єднавчому Всеукраїнському Помісному Православному Соборі в храмі Святої Софії в м. Києві та разом із усіма його учасниками проголосував за проголошення єдиної Помісної Автокефальної Православної Церкви України та увійшов до складу її єпископату в сущому архієрейському сані.

05 – 06 січня 2019 року, згідно рішення Священного Синоду Константинопольської Православної Церкви та Томосу (Грамоти) Вселенського Патріарха Варфоломій І Архотоніс, Православна Церква України визнана та проголошена єдиною Помісною Автокефальною Православною Церквою в Україні.

Після 15 грудня 2018 року Преосвященніший єпископ Віктор Бедь є керуючим Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України в Закарпатській області, як канонічно-правової спадкоємниці древньої православної Карпатської єпархії.

У молитві до Господа Бога владика Віктор молився за мир і благополуччя в Україні, за національну і духовну єдність української нації, за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя всіх українських воїнів-захисників і полонених, за утвердження та розвиток Православної Церкви України, за щасливе і здорове життя наших рідних і близьких, і за дарування духовних сил в архіпастирському служінні.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією