Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь здійснив таїнство вінчання над Андрієм та Анастасією Фартушок в кафедральному храмі м. Ужгорода

 DSC069228 серпня 2020 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Вічнодіви Марії, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді, було здійснено таїнство вінчання над Андрієм та Анастасією (у дівоцтві Святецька) Фартушок.

Чин вінчання очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та протоієрея Олександра Смоліна.

В архієрейські проповіді владика Віктор привітав Андрія і Анастасію з таїнством вінчанням та створенням сім’ї, благословив їх на мирне та щасливе життя, дав духовні настанови і поради, та подарував вінчальні ікони з образами Спасителя нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці.

Чин таїнства вінчання супроводжувався співом архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а читців очолив старший диякон Іван Хланта.

Участь здійсненні таїнства вінчання також прийняли найближчі рідні та близькі молодожонів.

Чин вінчання проводився з дотримання карантинних заходів та з обмеженою кількістю присутніх.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією