Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь прийняв протоієрея Михайла Чабана, благочинного Міжгірсько-Воловецького благочиння, настоятеля Свято-Вознесенської парафії с. Присліп з робочих питань

00341409202010 вересня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з робочим візитом протоієрея Михайла Чабана, благочинного Міжгірсько-Воловецького благочиння, настоятеля Свято-Вознесенської парафії в с. Присліп на Міжгірщині.

В ході зустрічі було обговорено питання розвитку даного благочиння та вжиття законних заходів, щодо зупинення протиправної і злочинної діяльності окремих представників Хустської єпархії Московського патріархату, зокрема з боку московського попа Володимира Бітляна, які і надалі, за бездіяльності та корупційного сприяння органів влади і поліції, продовжують порушувати конституційні права на свободу віросповідування та вільного здійснення релігійної діяльності духовенством та вірними Свято-Вознесенської парафії Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви в с. Присліп.

Також було обговорено питання підтримки та розвитку волонтерського благодійного руху в умовах Всеукраїнського карантину.

Участь у зустрічі також прийняли Ігор Шарун, лікар, волонтер, благодійник зі Львова та іподиякон Віктор Понзель, перший помічник правлячого єпископа.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією