В Карпатському університеті імені Августина Волошина та Ужгородському гуманітарно-економічному коледжі КаУ урочисто розпочато 2020 – 2021 навчальний рік

 DSC011914 вересня 2020 року, у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу КаУ, відбулися урочисті збори представників ректорату, професорсько-викладацького складу та студентів з нагоди початку 2020 – 2021 навчального року.

Зважаючи на карантинні обмеження, збори відбувалися з обмежено кількістю учасників.

Після молитви та співу Державного Гімну України, з вітальним словом та благословенням до присутніх звернувся Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина. У своєму вітальному слові владика-ректор привітав усіх з початком нового навчального року та благословив присутніх та їх рідних на щасливе життя, розповів про проведення вступної компанії 2020 року та про перспективні плани діяльності університету і коледжу на майбутнє. Зокрема ректор єпископ Віктор Бедь повідомив про те, що університет уперше в Україні, згідно чинного законодавства, успішно пройшов міжнародну акредитацію – міжнародну оцінку освітніх програм з Психології (бакалаврів та магістрів) в Центрі якості вищої освіти Республіки Литви (Євросоюз). Відтак планує і надалі провести чергову (планову) акредитацій освітніх програм з Права та Фінансів, банківської справи та страхування на базі іноземних акредитаційних агенцій Євросоюзу, згідно Закону України «Про вищу освіту» та відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України. В 2020 році на навчання до університету набрано окремі групи за українсько-швейцарськими і українсько-польськими освітніми програмами, з подальшим отриманням українських та іноземних (швейцарських і польських) дипломів про вищу освіту. Починаючи з набору 2020 року університет розширив перелік спеціальностей за якими проводиться підготовка фахівців з вищою освітою, зокрема шляхом міжнародної співпраці із закладами вищої совіти Швейцарії та Польщі. На сьогодні університет та коледж при університеті проводить підготовку фахівців з вищою освітою за такими спеціальностями: Право; Міжнародне право; Фінанси, банківська справа та страхова діяльність; Менеджмент; Туризм і готельне господарство; Психологія; Соціальна робота; Богослов’я, Філософія та Фахівець з англійської, французької чи німецької мови, перекладач. При університеті діє аспірантура та підготовка офіцерів запасу для Збройних Сил України.
Відтак за пропозицією владики-ректора Віктора Бедь усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих смертю хоробрих і героїв українських воїнів-захисників та полонених в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр.

До присутніх з вітальним словом також звернулися: професор Маріан Токар, перший проректор; професор Марина Дуб, проректор з навчальної та виховної роботи, директор коледжу;  професор Ірина Богаш, декан гуманітарно-економічного коледжу; професор Олексій Пайда, професор Лариса Лугош, проректор з економічних питань, завідувач кафедрою менеджменту, фінансів та інформаційних технологій; професор Олена Ярема, завідувач кафедрою психології, педагогіки та соціальної роботи; професор Роман Офіцінський, в. о. завідувача кафедри богослов’я, філософії та гуманітарних наук;  професор Василь Мацола, професор Майа Артьомова, професор Іван Хланта,  професор протоієрей Олександр Смолін та Марія Стойка, директор бібліотеки.

Також, за дорученням колективу, владика-ректор Віктор Бедь привітав та благословив професора Ірину Богаш з Днем народження, яке вона святкує сьогодні.

Після молитви та співу Державного Гімну України, урочисті збори були оголошені закритими.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією