Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь взяв участь у презентації книги Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)» на Ужгородському фестивалі «Книга-Фест 2020»

 DSC038218 вересня 2020 року, на Ужгородському фестивалі «Книга-Фест 2020», переможцем у номінації «Гран-прі» став відомий український громадсько-політичний і культурний діяч, історик, науковець, Почесний голова крайової «Просвіти» Павло Михайлович Федака, за написання та видання книги «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)».

Участь у презентації вище зазначеної книги та нагороджені її автора - Павла Михайловича Федаки, прийняв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті.

У своєму вітальному слові Преосвященніший владика Віктор Бедь зупинився на достойному життєву шляху Павла Михайловича Федаки, розповів про його патріотичну, наукову та державницьку діяльність, участь у національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, особистий внесок у відродження, розвиток та утвердження історичної крайової «Просвіти», а також високо оцінив написану та видану ним книгу. Також владика Віктор подякував Павлу Михайловичу за його патріотичну позицію, гідне життя та працю, та закликав на нього і його рідних Боже благословення.

Участь у презентації книги також прийняли науковці, громадсько-політичні та культурні діячі, видавці та представники патріотичної громадськості.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією