Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь удостоїв доцента Віктора Мотрука ордена «Августина Волошина» І ступеня

 DSC00846 вересня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, прийняв з вітальним візитом доцента Віктора Мотрука, відомого перекладача, доцента кафедри полікультурної освіти та перекладу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання сучасних тенденцій розвитку перекладу, зокрема з французької мови на українську, визнаним та знаним фахівцем в галузі якого є доцент Віктор Мотрук.

Відтак, за багаторічну добросовісну науково-педагогічну та перекладацьку діяльність, особистий внесок в розвиток української вищої освіти і науки, та з нагоди 29-річчя відновлення державної незалежності України, Преосвященніший владика Віктор удостоїв Віктора Мотрука високої відзнаки – ордена «Августина Волошина» І ступеня.

У свою чергу Віктор Мотрук подякував за високу нагороду та подарував для бібліотеки Карпатського університету імені Августина Волошина 10 примірників рідкісної книги Стефана Есселя «Обурюйтесь!» в перекладі із французької на українську мову (Стефан Ессель «Обурюйтесь!», Ужгород, ІВА, 2012. Переклад з французької Віктора Мотрука).

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією