В Карпатському університеті імені Августина Волошина урочисто відзначили День юриста

 DSC01358 жовтня 2020 року, в малій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгороді, відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня юриста.

Перед присутніми представниками професорсько-викладацького складу кафедри правознавства та канонічного права і студентів-юристів з вітальним словом виступив професор єпископ Віктор Бедь, ректор університету. Відтак з вітальними словами виступили професор Маріан Токар, перший проректор, професор Олексій Пайда, завідувач кафедрою правознавства та канонічного права, професор Роман Офіцинський, в. о. завідувача кафедри богослов’я, філософії та гуманітарних наук, професор Андрій Кич, професор Юрій Лаврентьєв, доцент Василь Копча та інші.

В ході вітального заходу професор єпископ Віктор Бедь, за багаторічну добросовісну адвокатську та педагогічну діяльність, особистий внесок в розвиток української адвокатури та вищої освіти і науки, та з нагоди Славного ювілею – 50-річчя від Дня народження, удостоїв професора Юрія Лаврентьєва високої відзнаки – ордена «Августина Волошина» ІІ ступеня.

З зважаючи на карантин, урочисті заходи проводилися з обмеженою кількістю учасників.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією